شرکت فنرسازی خاور

(سهامی عام)

تولید کننده انواع میل تعادل ، فنرهای لول و نیز فنرهای تخت و پارابولیک خودروهای سبک و سنگین 

 

شرکت فنر سازی با تجربه ساخت انواع مختلف تجهیزات تا کنون موفق به کسب توانایی تولید در زمینه های مختلف محصولات شده است. انعطاف پذیری در تولید محصولات و تنوع آنها جزء شاخص های شرکت فنر سازی خاور است

 

سالها تجربه و دقت در تولید محصولات فنری سبب شده است شرکت از نظر کیفیت در قله های کیفی باشد و با جلب اعتماد مشتریان توانسته خدمات خود را گسترده تر کرده و بازار هدف خود را از مرزهای ایران اسلامی فراتر ببرد

 

کارکنان متعهد فنرسازی خاور همواره با رعایت اصول اخلاقی و در نظر گرفتن رضایت مشتری سعی در برآورده کردن خطوط مشی تعیین شده داشته اند چرا که باور دارند با جلب رضایت سهامداران و مشتریان امید بهتری می توان به آینده ی شرکت داشت

خوش آمدید

از اینکه سایت شرکت فنر سازی را می بینید بسیار خرسندیم. برای مشاهده ی اطلاعات مالی و عملکرد شرکت می توانید به منوی گزارشات سالانه ی شرکت در بالا مراجعه کنید. در صورتی که علاقه مند به محصولات ما و نحوه ی تولید آنها هستید از منوی محصولات استفاده کنید.آنجا توضیحات مفصلی در زمینه های مختلف و مراحل تولید را خواهید یافت. برای همکاری با ما در سایر بخش های شرکت اعم از ستادی و تولیدی مشتاقانه منتظر رزومه ی شما و دیدارتان هستیم. به صفحه ی تماس با ما بروید و یا به آدرس job@khsm.co.ir پست الکترونیکی بفرستید.
Subscribe to
 

این شرکت مهم‌ترین شرکت خودروسازی ایرانی است، که انواع خودروهای سبک و سنگین را با همکاری شرکای خارجی یا به تنهایی مونتاژ می‌کند. ایران خودرو سالانه حدود ۵۵۰ هزار دستگاه خودرو تولید می‌نماید.

یکی از مشتریان فنرسازی است


 

l

برند سایپا در سال ۱۳۹۲ در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر ایران شناخته شد. در سال ۱۳۹۱ با تولید شمار ۴۷۷٫۸۹۰ دستگاه اتومبیل، معادل ۴۲٪ درصد از سهم بازار خودروی ایران را به خود اختصاص داد و پس از ایران خودرو (با ۴۵٪) به‌عنوان دومین خودروساز ایران، شناخته شد.

یکی از مشتریان فنرسازی است

 

bahman

گروه بهمن شرکت خودروسازی ایرانی است، که در زمینه مونتاژ و تولید خودروهای سواری و تجاری فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۳۳۱ تأسیس شد. در حال حاضر بخشی از سهام گروه بهمن در بازار بورس اوراق بهادار تهران معامله می‌شود.

یکی از مشتریان فنرسازی است

ra

راه آهن جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر دارای بیش از سی هزار نفر پرسنل است که در ۹ اداره کل مناطق، ۱۲ دفتر و مرکز، ۴ معاونت و تعدای شرکت اقماری (همچون رجا) فعالیت می‌کنند. تا پایان برنامه چهارم توسعه، قرار است گنجایش جابجایی مسافر سالانه به ۳۶ میلیون نفر و گنجایش جابجایی بار به ۶۴ میلیون تن برسد.

یکی از مشتریان فنرسازی است